سخن اول

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

مدت زیادی است که دیگر توی پرشین بلاگ ننوشته بودم . راستش وقتی یک وبلاگ راه می اندازی و حتی کوچکترین مطلب انتقادی درج شده در آن  هم تحمل نمیشود سخت میشود هضمش کرد !! بدجوری دمغ میشی وقتی وبت را باز کنی و ببینی اول فیلترش کردند و بعد هم حذفش کردند !!! این هم درد خود سانسوری است که پرشین دارد و میدونم که بوترابی عزیز هم در رنج است !!! نگران


خب یک عده از دوستان تو پرشین بلاگ همه چیز می نوشتند و این نوع برخورد با اونها عجیب نبود ولی خب مطلب انتقادی یک وبلاگ تحلیلی را باید با تحلیل و قلم جواب داد . البته متاسفانه الان بسیاری از دوستان قدیمی از اینجا کوچ کرده اند .وبلاگ نویشان قدری که کارشان خلق اثر بود نه کپی و فحش نامه نویشی !!!!! بغل عاشقشون هستم !!!

وقتی صفحه اول پرشین بلاگ  را باز می کنی وبلاگهای متعددی را می بینی که به طور دائم مشخصا" توسط یک شخص ساخته شدند و در راستای مسخره کردن و توهین کردن به بخش بزرگی از تفکر بخشی از مردم ایران که به هر حال حالا در قالب بی بصیرت و فتنه گر شناخته میشوند . به راحتی هم این نوع وبلاگها در فضای مجازی جولان می دهند و با کپی پیست کردن مطالب خبرگزاری های حکومتی هل من مبارز می طلبند در حالیکه رقیبشان در غل و زنجیر هست !!

به هر حال من آمدم با امید تحمل و تلاشم هم نقد منصفانه است با امید سعه صدر و تعقل دوستان ! نه فتنه گرم و نه عامل بیگانه !! مرده باد رسانه های بیگانه موج سوار !!!! و از خدا هم هدایت رسانه های داخلی خودمان را در آزاد اندیشی و پرداختن به تمام نظرات و سلایق خواستارم .  تنها دلسوز وطنم هستم . سعی هم دارم در این فضای فیلتر نشده بنویسم و لذت ببرم !! دست تمام دوستان با هر تفکری را می فشارم .

به امید فردای بهتر برای ایران و ایرانی 

والسلام

فعلا" همین یاحق !

/ 1 نظر / 16 بازدید
مریم

سلام خیلی خیلی خوشحالم که دوباره شما رو می بینم از آدمهایی که همیشه راهی پیدا می کنند برای احقاق حق به شدت خوشم میاد زیاد انتقادی ننویسید تا وبتون رو نبندند امیدوارم موفق باشید شب یلدا هم تمام شدنی است صبح آغاز خواهد شد حتی اگر اهریمن نخواهد